SANDOMIERSKIE STUDIO PIOSENKI

 

Sandomierskie Studio Piosenki zaprasza dzieci (7+), młodzieży i dorosłych na przesłuchania wstępne w nowym roku szkolnym.

 
Jeśli śpiewanie jest twoja pasją, a chcesz zostać mistrzem i zdobyć solidną dawkę wiedzy i doświadczenia zgłoś się na przesłuchania. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 minut, co daje spore rezultaty w pracy nad głosem. Ponadto raz w tygodniu masz możliwość pracy na scenie z pełnym nagłośnieniem.
 
Kompleksowe podejście do nauki śpiewu: 
- nauka prawidłowego oddechu,
- rozgrzewka aparatu mowy oraz rozgrzewka emisyjna,
- impostacja głosu,
- ogólne umuzykalnienie,
- ćwiczenia rytmiczne,
- śpiewanie w różnych stylach muzycznych,
- interpretacja piosenki,
- budowanie wizerunku scenicznego oraz ruch sceniczny.
 
O przyjęciu decyduje przesłuchanie!
 
Trenerem wokalnym jest Martyna Puszka-Maziarz - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wieloletni nauczyciel emisji głosu. W czasie lekcji wykorzystuje najnowsze techniki wokalne znane w Polsce i za granicą. Opracowała razem z Anetą Partyką autorski program warsztatów dla wokalistów. Jest też aktywną wokalistką, autorką tekstów i mamą dwóch dziewczynek, co również pomaga jej w indywidualnym podejściu do każdego ucznia. W te wakacje została zaproszona jako trener wokalny (trzeci juror) na castingi do najnowszego programu "All Together Now". Przesłuchiwala mnóstwo zdolnych osób i służyła fachową pomocą.
 
***
Sandomierskie Studio Piosenki to grupa pasjonatów śpiewu. Organizatorzy zawsze dążyli do tego, aby nauką poprawnego śpiewania objąć jak największą ilość dzieci i młodzieży. Do tej pory przez studio przewinęło się ponad 400 osób.
 

Studio ma na celu wychowanie pokolenia młodych wokalistów, wyedukowanych na najlepszych wzorcach. W programie zajęć znajdują się ćwiczenia emisyjne, kształtujące prawidłowy oddech i poszerzające skalę głosu (ćwiczenia oddechowe, dykcji, intonacyjne). Uczestnicy zajęć uczą się jak prawidłowo interpretować tekst, frazować i budować napięcie w utworach. Równocześnie biorą udział w zajęciach emisji głosu wyrównujących oddech i wpływających na rozbudzanie świadomości i znajomości własnego głosu. 

Studio organizuje specjalne warsztaty wokalne z udziałem gości posiadających duże doświadczenie w tym zakresie, skierowane przede wszystkim do nowych adeptów sztuki wokalnej.

Młodych wokalistów można spotkać na rozmaitych festiwalach i przeglądach, mają również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas imprez i koncertów organizowanych przez Sandomierskie Centrum Kultury.

Grudzień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1