PRACOWNIA DŹWIĘKU "CZARNO-BIALI"

Zachęcamy do zapisów na kolejne zajęcia z nauki gry na instrumentach klawiszowych w Porcie Kultury, prowadzone przed doświadczonego artystę i pedagoga!

Oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących (dzieci 7+), jak i tych, które chciałyby pogłębić lub odświeżyć swoje umiejętności. Repertuar dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb ucznia, poczynając od muzyki klasycznej, przez utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, na jazzie kończąc. Zajęcia rozwijać będą wrażliwość muzyczną, umiejętności techniczne, kreatywność, sposób frazowania i poczucie rytmu. Pianista będzie przygotowany do występów solowych lub jako akompaniator.

Zapisy:  tel. 15 644 50 74
Więcej informacji u instruktora.

Zajęcia poprowadzi MARCIN MAZIARZ!

***

MARCIN MAZIARZ - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli i fortepianu, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Roxette Cover Band, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny, akompaniator i kierownik zespołów towarzyszących wokalistom na warsztatach w Stalowej Woli i warsztatach organizowanych przez Natural Voice Perfection Institute. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Kompozytorów w Myśliborzu, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie i w krakowskim Natural Voice Perfection Institiute.

Grudzień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1