Klipy taneczne FT Dance Manii!

Formacja Taneczna Dance Mania, działająca przy Sandomierskim Centrum Kultury, na co dzień stacjonarnie w Porcie Kultury (ul. Portowa 24), pod kierunkiem choreografa i tancerki Justyny Kuchty, przygotowała dla swoim fanów wyjątkową niespodziankę!

Dzięki wsparciu przyjaciół - wspaniałych fachowców, ludzi dobrego serca i instytucji, Formacja przygotowała klipy taneczne, będące odzwierciedleniem spektaklu tanecznego, którego premiera zaplanowana na listopad 2020 roku została odwołana z powodu restrykcji związanych z pandemią COVID-19, zaś zespół został zmuszony do poszukiwania alternatywnego rozwiązania.

Widowisko taneczne w wykonaniu grupy młodzieżowej w towarzystwie najmłodszych tancerzy  oraz grupy Pań, miało być zwieńczeniem ponad 3-letniej działalności zespołu oraz artystycznym pożegnaniem dziewcząt, które jeszcze w tym roku odejdą rozpoczynając dorosłe, studenckie życie. Prace nad projektem rozpoczęły się wraz z początkiem 2020 r., zaś premiera spektaklu została zaplanowana na listopad ubiegłego roku. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, Formacja została zmuszona całkowicie odwołać widowisko. Mimo pandemicznych przeszkód, zespół postanowił stworzyć profesjonalne klipy z nagraniami każdej choreografii, aby zaprezentować to, co udało się młodym tancerzom wypracować przez ostatnie miesiące. Ostatecznie pomimo utrudnień, dzięki pracy i zaangażowaniu wielu ludzi i instytucji, udało się zrealizować nagrania dwóch grup.
Efekty tej pracy będzie można podziwiać już niebawem!

Premiera pierwszego klipu tanecznego już w najbliższą środę 27 stycznia o godz. 18.00.

Link do klipu pojawi się już wkrótce na Facebooku FT Dance Manii fb.com/ft.dancemania/, Sandomierskiego Centrum Kultury fb.com/sandomierskiecentrumkultury oraz Miasta Sandomierz fbk.com/Sandomierz-Krolewskie-Miasto.

Tymczasem zapraszamy do oglądania reportażu fotograficznego w wykonaniu AiR - Lekka Fotografia.

***

A oto wszyscy, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego widowiska:
Soft Light Pictures - zdjęcia, stage manager
AiR - Lekka Fotografia - zdjęcia, reportaż fotograficzny
Agencja Artystyczna Justyna Kuchta - kostiumy, choreografia, reżyseria
Michał Smykla - zdjęcia oraz montaż
Konrad Kwiecień,  Paweł Bujak - światło, obsługa techniczna

Makijaż:
Zuzanna Kołacz - Make up
Aleksandra Osowska Make-up
Agnieszka MakeUp Artist
Podziękowania kierujemy także w stronę marki  Lumavera Cosmetics Polska za udostępnienie pomadek.
Wsparcie:
Sandomierskie Centrum Kultury
Sandomierz - Królewskie Miasto


Maj 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5